Biegi Parkowe po Jaśkowej Dolinie


Rada Dzielnicy Wrzeszcz Górny i Bractwo Przygody ALMANAK zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej edycji biegów parkowych na orientację, które odbędą się w niedzielę 22 listopada na Jaśkowej Dolinie.

Start z Festynowej Łąki – parking vis-a-vis wejścia do Teatru Leśnego od godziny 10 do 12.

TRASY
– Rodzinna: łatwa, długość ok. 2-3,5 km, na ogół wzdłuż dostępnych ścieżek i dróg, przejezdna dla wózków;
– Open: łatwa, preferująca umiejętności nawigacyjne; długość ok. 3-4,5 km, względnie męcząca ze względu na wysokości i urozmaicenie terenu;
– Tułacz: trudna, około 4-6 km, niewykluczony scorelauf (dowolność w wyborze kolejności potwierdzania punktów kontrolnych);
– Trail: trasa dla biegaczy i tych, którzy nie lubią szukać punktów w terenie. Klasyczny bieg na czas wyznaczoną trasą, dystans około 8 km, start o godz. 11:30, pomiar czasu ręczny.

Aby wziąć udział w biegu, należy zarejestrować się do 20 listopada przez formularz internetowy.

Zgłoszone osoby otrzymują: kolorową mapę, gorącą herbatę, drobny poczęstunek (jabłko, słodki wafelek lub drożdżówka), pamiątkowy medal oraz los uprawniający do losowania nagrody na mecie i drobne upominki.

Na hasło RADA DZIELNICY WRZESZCZ GÓRNY udział w wydarzeniu jest bezpłatny! Niezbędne jest okazanie dowodu osobistego z miejscem zameldowania lub innego dokumentu potwierdzającego miejsce zameldowania. Konieczna jest też rejestracja do godz. 20 w piątek.

Bądź na bieżąco

Najnowsze wpisy