4. grudnia odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Rady Dzielnicy Wrzeszcz Górny przy al. Grunwaldzkiej 39. Otwarcie uświetniła wystawa prac malarskich i rysunkowych oraz fotograficznych powstałych podczas wydarzeń kulturalno-społecznych organizowanych w dzielnicy w 2025 roku, z udziałem środków do dyspozycji Rady Dzielnicy Wrzeszcz Górny. Wstęgę do lokalu przecięli wspólnie obecna i była przewodnicząca Zarządu Dzielnicy Irola Ferlin i Lidia Makowska oraz wiceprezydenci...
Czytaj więcej


