Zajęcia i spotkania dla Seniorów w Radzie Dzielnicy Wrzeszcz Górny


W związku z zagrożeniem epidemiologicznym bezterminowo odwołane zostają wszystkie dyżury oraz spotkania z seniorami w siedzibie Rady Dzielnicy Wrzeszcz Górny. W razie potrzeby, prosimy o kontakt e-mail.

Informujemy, że przy Radzie Dzielnicy Wrzeszcz Górny funkcjonuje kilka inicjatyw skierowanych do Seniorów:

1. Klub Olbrzymich Możliwości – w poniedziałki w godz. 14-16 w siedzibie Rady (al. Grunwaldzka 127 – tzw. Wysepka) odbywają się spotkania m.in. z psychologami oraz prawnikami.

2. Klub Olbrzymich Możliwości – w czwartki w godz. 15-17 w siedzibie Rady odbywają się spotkania, które często są połączone z warsztatami kulinarnymi czy artystycznymi. W ramach KOM organizowane są również wyjścia do teatrów, kin i imprezy taneczne.

Wybrane wydarzenia KOM w najbliższych tygodniach:
17 października (czwartek) – wyjazd autokarowy do Kaszubskiego Parku Miniatur (start o godz. 10:00),
7 listopada (czwartek) – spotkanie na temat projektu „Koperta Życia” (w godz. 15-17),
5 grudnia (czwartek) – warsztaty artystyczne – tworzenie biżuterii (w godz. 15-17).

Działalność KOM jest dofinansowana ze środków Rady Dzielnicy Wrzeszcz Górny. Każdorazowo przed przyjściem do Rady lub aby zapisać się na wyjazd autokarowy, prosimy o kontakt telefoniczny z koordynatorką projektu – Radną Dzielnicy Małgorzatą Marmurowicz tel. 662 851 457.

Klub Olbrzymich Możliwości na Facebooku  

3. W poniedziałki w godz. 11-13 w siedzibie Rady odbywają się spotkania Klubu Seniora Promyk.

4. W pierwszy i trzeci wtorek miesiąca w godz. 13-15 w siedzibie Rady odbywają się spotkania Związku Kombatantów Rzeczpospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych koło Wrzeszcz.

Bądź na bieżąco