Polityka prywatności

Rada Dzielnicy Wrzeszcz Górny dba o prywatność Użytkowników, którzy odwiedzają naszą stronę internetową. Każdego Użytkownika obowiązuje poniższa Polityka Prywatności. Rada Dzielnicy Wrzeszcz Górny nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych osobowych Użytkowników.

Administratorem danych jest Rada Dzielnicy Wrzeszcz Górny z siedzibą w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 127 (80-244).

Podanie danych osobowych w formularzu kontaktowym lub newsletterze (zatytułowanym na stronie „Bądź na bieżąco”) pozwala na udzielenie odpowiedzi lub wysyłania informacji o aktualnościach związanych z działalnością Rady Dzielnicy Wrzeszcz Górny. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale bez ich przekazania, nie będzie możliwe udzielenie odpowiedzi lub wysłanie newslettera.

W każdej chwili Użytkownik może wypisać się z newslettera poprzez wybranie odnośnika na końcu wiadomości. Wypisanie się z newslettera oznacza automatyczne usunięcie wszystkich danych osobowych z bazy Rady Dzielnicy Wrzeszcz Górny.

Wiadomości wysłane przez formularz kontaktowy są automatycznie przekazywane członkom Zarządu Dzielnicy Wrzeszcz Górny w formie wiadomości e-mail (nie są przechowywane w żadnej bazie Rady Dzielnicy Wrzeszcz Górny).

Nie przetwarzamy danych osobowych Użytkownika w kontekście profilowania.

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki Cookies. Są one wykorzystywane do zbierania anonimowych statystyk o Użytkownikach. Istnieje możliwość blokady Cookies w opcjach przeglądarki internetowej.